Teslimat Koşulları

Ceybebe.com'dan verdiğiniz siparişlerin teslimat süreci, kargo ile ilgili bilgiler ve diğer sipariş bilgileri bu sayfada yer almaktadır.

Kargo ücreti seçeceğiniz kargo şirketine veya toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kabul edeceğiniz kargo şirketi ücretlerini dikkate almanız gerekmektedir.

Sürat Kargo ile 150 TL'ye kadar olan siparişlerinizin kargo bedeli 4.95 TL’dir.

150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Firma garantisi ile size teslim edilecektir.

Ceybebe.com'da yer alan tüm ürünler (sitede aksi belirtilmiş olanlar hariç) stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. İlgili birimimize sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. İş günlerinde saat 15.00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi günleri saat 12.00, Pazar günleri ise kargo firmaları çalışmadığından sevkiyat yapılmamaktadır. Cumartesi saat 12.00'dan sonra ve Pazar günleri verilen siparişler sonraki iş günü olan Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İzmir için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Bilgilerim' sayfasındaki 'Sipariş Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.

Siparişinizin durumunu "Bilgilerim" başlığı altında yer alan "Sipariş takibi" sayfasında görebilirsiniz. "Siparişiniz hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir. "Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder.

Ceybebe.com'dan verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura ile teslim edilmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte fatura ise ayrıca belirttiğiniz fatura adresine postalanmaktadır. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında "Fatura ve teslimat adresi farklı" seçeneğini işaretlemeniz durumunda fatura ve teslimat adresini farklı olarak belirtebilirsiniz.

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Teslim aldığınız ürünler eksik ya da hasarlı çıkarsa 0232 442 04 04 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir.

Koli/paketinizi açtıktan sonra siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik olduğunu görürseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimizin tüm paketleme aşamaları hizmet anlayışımız gereği kamera kayıtları altında saklanmaktadır. Eksik gönderi bildirimleriniz bu incelemeler neticesinde en kısa sürede çözülmektedir.

Size teslim edilen paketin içinden ürünün hasarlı, ezik ya da ıslak çıkması durumunda:

- Durumu teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız.
- Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz
- Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz gereklidir.
- Boş ve temiz bir A4 kağıdına durumu detaylıca anlatan bir tutanak hazırlamanız gereklidir.
- Tutanakta sipariş ve fatura numarası ile birlikte ad-soyad ve imza da yer almalıdır.
- 0232 442 04 04 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp durumu anlatmanız gerekmektedir.

Söz konusu işlemleri yaptıktan sonra tarafınıza ürünler sağlam olarak yeniden gönderilecek ve elinize geçen hasarlı paket ile ilgili yapmanız gerekenler temsilcimiz tarafından size anlatılacaktır.

Online mağazamızdan K.K.T.C.'ye gönderim yapılmamaktadır.

Ceybebe.com üzerinden verilen siparişlerin teslimatı şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Güncel bilgi için 0232 442 04 04 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.