sadsad x
asdasd
Görünüm:

Mutlu Bebekler için Bebelac Bebek Sütü

Fermente içerikler bulundurmasıyla annelerin en çok tercih ettiği bebek sütü markalarından biri olan Bebelac yüksek demir içeriğiyle miniklerin zihinsel gelişimini destekleme en büyük yardımcılarımızdan biridir. İçerisindeki özel bileşenlerle bağışıklığı kuvvetlendirirken probiyotik içermesiyle de sindirim için bire birdir. Bilişsel gelişimin ve sindirimin en iyi destekçilerinden biri olan Bebelac Gold farklı yaşlara uygun farklı içeriklerle karşınızda.

Bilişsel Gelişimin Destekçisi Bebelac Gold

Bebeğin dinleyebilme, anlama, çevresini algılama, iletişime geçme, problem çözme ve öğrenme becerilerinin tamamında bilişsel fonksiyonlarının önemi karşımıza çıkmaktadır. Zeka gelişimi için son derece önemli olan ilk 3 yıl boyunca, ilk aylar öncelikli olmak üzere bebeğin zihinsel gelişimini destekleyecek besin içeriklerinden yeterince yararlanılmalıdır.

Bebelac 1 bebek sütü içerisinde bol miktarda demir bulundurmasıyla zihinsel gelişime katkı sağlamakta, çünkü demirin beyne oksijen iletiminde son derece önemli bir role sahip olduğu bilinmektedir. Çocuklarınızın beslenirken gelişmesini ve oyunlarla öğrenmesini desteklemek için bebek sütü takviyesinden yararlanabilir, bunun için doktor onayı alarak Bebelac 0-6 ay bebek sütü kullanımına başlayabilirsiniz. Yine ilerleyen gelişim dönemlerinde de özel olarak hazırlanmış içeriklerin sunulduğu farklı yaşlara uygun alternatiflerden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Sindirim Sistemi Dostu Bebelac

Ev yapımı yoğurtların ve kefirlerin mayalanması esnasında başvurduğumuz bir yöntem olan fermantasyon, sindirim sistemi için önem taşıyan pek çok faydalı bakterinin üretilmesini sağlama işlemidir. Fermantasyonla üretilen Bebelac 1 bebek sütü bebeğin en erken dönemlerinden itibaren sindirim sisteminin prebiyotik bileşenlerle desteklenmesini sağlar. Prebiyotikler bağırsaktaki faydaları bakterilerin korunmasını ve üremesini desteklerken bebeğin sindirim sistemi de her daim düzende olur.

Bebeklerde sık karşılaşılan sindirim problemleri olan ishal, kabızlık ve gaz gibi şikayetleri önlemede prebiyotik bileşenlerin önemi büyüktür. Düzenli olarak fermente bileşenleri alan bebeklerde bağırsak fonksiyonlarıyla ilgili bu gibi şikayetler minimuma indirgenmekte, ayrıca sindirimin rahatlamasıyla birlikte besin emilimi artan bebeklerin bağışıklığı da bir hayli güçlenmektedir. İçerisinde bol miktarda vitamin ve mineral bulundurmasıyla bebeklerin hastalıklardan korunmasına yardımcı olan bebek sütlerinde ek olarak sindirim destekleyici içerikler kullanılması, bu besin takviyelerinin her açıdan faydalı ve sağlıklı beslenmenin önemli bir parçası olmalarını sağlamaktadır.

Bebelac Bebek Sütü Nasıl Kullanılır?

Anne sütünün bebeğin sağlıklı gelişimi için benzersiz bir önem taşıması, bu içeriğe en yakın besinlerden destek alınmasını mantıklı kılar. Özellikle anne sütünün yetersiz geldiği veya verilmesinin mümkün olmadığı zamanlarda doktor onayı almak kaydıyla bebek sütü kullanılabilmektedir. Sütlerin devam sütü niteliğinde veya ana öğün olarak verilmesi uygundur.

İçeriğindeki faydalı bileşenleri bebeğine sunmak isteyen anneler, ek gıda döneminde de bebek sütünden faydalanabilir. Bebeğin normal bir öğünde tükettiği muhallebi, mama, çorba veya yoğurdunun içerisine bebek sütü ilavesi yapılabilmekte, böylece bebek sütüyle farklı ve leziz tarifler de denenebilmektedir. Sade kullanımıyla da lezzeti bakımından anne sütünü aratmayan hazır bebek sütleriyle bebeğinizin beslenme saatlerini keyifle geçirdiğine tanık olabilmektesiniz.

2000 senesi itibariyle bebekler için en iyisini geliştirme amacıyla bebek sütlerini geliştiren Bebelac artık güvenilir ve uygun fiyatlı alışverişin adresi Ceybebe’de sizinle. Bebeğinizin gelişimine katkı sağlayacak içeriklere sahip bebek sütlerini keşfetmek ve annelik yolculuğunuzda kalitemizle yanınızda olmamızı sağlamak için sizleri de Ceybebe’ye bekliyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.