Chicco Dual 2in1 Comfort Dıgıtal Ateş Ölçer 0m+

Ürün Kodu : 00002335000000
56,50 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Chicco Dual 2in1 Comfort Dıgıtal Ateş Ölçer 


        Chicco Dual Comfort 2 in 1 Dijital Ateş ölçer koltuk altından ölçüm sırasında doğru konumlandırılması ve rektum ölçüm sırasında fazla derine sokulmasının önlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Kısa ve esnek ölçüm ucu sayesinde güvenli ve konforlu ölçümler yapabilirsiniz. Rektumdan ölçüm (15 saniye) ve koltuk altından ölçüm (1-2 dakika) için özel olarak tasarlanmıştır. Ölçülen sıcaklığa ve ölçüm moduna göre renk değiştiren LED göstergeleri bulunmaktadır. Bebeğinizin yüksek ateşi olabileceğini gösteren ateş alarmı vardır. Ölçüm tamamlandığında sesli sinyal verir. Chicco Dual Comfort 2 in 1 Dijital Termometre LCD Dijital Ekrandır. 3 dakika bekleme modunda kaldıktan sonra otomatik olarak kapanır. En son ölçümü her zaman için belleğinde tutar. 

  Rektal Yoldan Ateş Ölçme (Vücud Isısı)


      Termometrenin civalı kısmı vazelinlenir. Civalı bölüm 3-4 cm anüse sokulur. Çocuklarda 2-3 cm sokmak yeterlidir.
  Şuuru bulanık hastalar ve çocuklarda termometre el ile tutulmalıdır.
  Rektal yoldan ısı ölçümü yapılırken prone pozisyonu tercih edilir. Çocuklarda bacaklar el ile yukarı kaldırılır. Çocuğun anüsüne bu pozisyonda termometre sokulur.
       Termometre rektumda çocuklarda 3 dakika bekletilir. Çıkarılır, silinir ve okunur. Derece kağıdına işlenir. Rektal yoldan ısı ölçümü, sindirim sistemi enfeksiyonlarında, ishalde, rektum kanamalarında ve rektum ameliyatlarında yapılmaz.
  Psikiatrik hastalarda, deri hastalıklarında ağız ameliyatlarında şuursuz hastalarda ve özellikle çocuklarda rektal yol tercih edilir. Rektal ısı, 5-6 di-ziyem daha yüksektir. 
  Marka Bilgisi
  :
  Chicco
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.