%31 indirimli

Chicco Polly 2 in 1 Mama Sandalyesi Tımeless

Ürün Kodu : 7079065580000
548,90 TL
799,00 TL
%31
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Chicco Polly 2 in 1 Mama Sandalyesi

  Chicco Polly 2 in 1 Mama Sandalyesi bebeğinizin gelişiminde size yardımcı olacak; modern çizgilerle tasarlanmış, oldukça dayanıklı ve kullanışlı bir mama sandalyesidir. 6. ay ile ortalama 3 yaşa kadar (15 kg) kullanıma uygundur. Bilindiği üzere mama sandalyeleri bebek bakımı ve güvenliği konusunda ebeveynlere büyük kolaylık sağlar. Sadece beslenme sırasında değil, ebeveyn günlük işlerini yaparken bebeğin sıkılmadan, oturur pozisyonda güvenli bir şekilde vakit geçirmesine de yardımcı olur. Chicco Polly 2 in 1 Mama Sandalyesi de bebeğin kendi beslenmesi ile ilgili sorumluluk almasına, ebeveynlerine sofrada eşlik etmesine; dolayısıyla ilerleyen zamanlarda bebekte gelişecek birey algısı ve özgüvene yardımcı bir üründür.

  İlk 6 Ay Mama Sandalyesi, 12. Aydan Sonra Bebeğinizin ilk Sandalyesi

  Bebeğinize konfor sağlayacak ve bebeğinizin sırtını destekleyecek şekilde üretilmiş 2 adet dolgun kılıfa sahip olan Chicco Polly Mama Sandalyesi’nin kılıfları leke tutmadıkları gibi üstte kalan kılıf çıkarılabilir olduğundan kolayca temizlenebilir. Ayrıca bebek büyüdüğünde yine bu üst kısımdaki kılıf ve mama tepsisi çıkartılarak bebeğinizin ilk sandalyesine dönüşür ve ona rahat bir oturma alanı sağlar. Böylece 12. aydan itibaren bebeğiniz size sofrada eşlik edebilir.

  Chicco Polly Mama Sandalyesi ile bebeğiniz konforu güvenle yaşar.

  Alüminyum gövdeli , eliptik borulara sahip, üzün süre kullanıma uygun olan Chicco Polly 2 in 1 Mama Sandalyesi oturma kısmı 7 farklı yükseklikte ayarlanabilir. Aynı şekilde sırt dayama kısmı da yatar vaziyet de dahil olmak üzere 3 farklı pozisyonda kullanılabilir. Ayak koyma yeri bebeğin bacak boyuna göre ayarlanabilir, 4 farklı uzunlukta kullanıma uygundur. Arka kısmında yer alan 2 adet tekerlek sayesinde darbelere rağmen devrilmez. Bebek çok hareketli olsa dahi bu özelliği sayesinde güvenle kullananılabilir. 5 nokta emniyet kemeri ile bebeğiniz kendini hep güvende ve rahat hisseder. Çıkarılabilir mama tepsisi 2 katmanlıdır. Üst katmanı servis tepsisi olup tek elle takılabilir. Kolay katlanımı sayesinde saniyeler içerisinde kompakt hale gelip saklanabilir. Az yer kaplar. Katlanılmış hali kendi başına ayakta durur vaziyettedir.

  Markası : Chicco

  Modeli : Polly 2 in 1
  Marka Bilgisi
  :
  Chicco
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.