sadsad x
asdasd
Görünüm:

Kusursuz Ciltlerin Sırrı La Roche Posay Effaclar

Dünya çapında binlerce dermatologdan görüş alınarak geliştirilen La Roche Posay Effaclar serisi hassas ciltler için güven veren içeriği ve yağlı olup akneye meyil gösteren ciltleri tedavi eden yapısıyla kusursuz ciltlerin sırrı halini alıyor. La Roche Posay Effaclar jel formundaki ürünlerin yanı sıra tonik gibi likit formlu ürünlerle de yağlı ciltlerde etkin bir temizleme sağlıyor ve kirler gibi sorunlardan da arınmış bir cilt vaat ediyor.

La Roche Posay Effaclar Farkı

Hassas ciltlilere uyumlu olması amacıyla dünya çapında 25.000 farklı dermatologla iş birliği yürütülerek ortaya konan formüller sayesinde markanın 40 yıldır süregelen deneyimine olan güven gün geçtikçe daha da artıyor. Derin araştırmalar sonucu ortaya konan Effaclar ürünleri ise markanın hassasiyet tolerasyonunu yükselten serileri içerisinde özel bir yere sahip olmasını, yağlı ve akneli ciltlerde kısa sürede sağladığı etkin farklara borçlu oluyor. Cilt bakım rutini içerisinde minimum ürünle maksimum etki görmek isteyenler için özel olarak geliştirilen bu seri, ihtiyaca uygun çözüm sunma konusunda uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya konmuş bulunuyor.

Etkili Cilt Temizliği için La Roche Posay Effaclar

Akneye meyil gösteren ve yağlı bir cilt yapısına sahip olanlar için özel olarak formülize edilen ürünler içerisinde cilt bakım rutininin farklı aşamaları için farklı ürünler görebilmek mümkün.

La Roche Posay Effaclar jel cildi yıpratmadan ve yormadan nazik ancak son derece etkili bir temizleme sağlarken cildi kir gibi gözenek tıkayıcı etmenlerin yanı sıra fazla yağ katmanlarından da arındırır. Kullanım sonrasında tazelikle temizlenen bir cilt hissi yaratan bu özel jel ürünün cilde uygun bir pH dengesinin bulunması da önemli bir avantajıdır. Komedojenik yani cilt gözeneklerini tıkayıcı etkiler göstermeyen jel düzenli kullanımla birlikte istenmeyen parlamaların ve siyah noktalı cilt görünümünün azalmasını sağlar, cildin sebumdan arınırken yatışmasına ve dinginleşmesine yardımcı olur. Ürünün içerisinde bulunan çinko pidolate ise cildin uzun vadede ürettiği yağ oranını azaltmakta, tüm bu etkiler klinik testler dahilinde onaylanmaktadır.

Etkili bir cilt arındırma rutini içerisinde yer verilebilecek olan diğer bir ürün de La Roche Posay Effaclar tonik olmakta, mikro düzeyde cildi soyan ve bu sayede sıkılaştırma sağlayan ürün aynı anda fazla yağdan arındırma etkisi göstermektedir. Gözenekli görünümün azalmasına ve cildin daha pürüzsüz bir dokuya ulaşmasına yardımcı olan formül, içerisindeki soyucu bileşenlerle cildi etkili şekilde temizlerken aynı zamanda olası gözenek tıkanmalarını da engeller.

Pürüzsüz Cilt için La Roche Posay Effaclar

Akneye meyilli ciltleri yalnızca temizleme değil tedavi etme, onarma ve kusursuzlaştırmada da son derece etkili olan serinin bu konuda en etkili ürünlerinden biri La Roche Posay Effaclar Duo olmaktadır. Kullanıldığı andan itibaren ilk 12 saat içerisinde etkileri görülmeye başlanan ürün jel ve krem arasında bir dokuya sahip olmakta, akne gibi cilt kusurlarını ortadan kaldırırken etkin bir nemlendirme de vaat etmektedir.

Hipoalerjenik ve hassas ciltlere uygun içerikleriyle akne ve yağlanma gibi cilt sorunlarını son derece başarılı şekilde tedavi edebilen serinin yoğun talep alan tüm ürünlerini Ceybebe web sitesinde görebilir, ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla anında ve güvenle satın alabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.