sadsad x
asdasd
Görünüm:

Anneler ve Bebeklerinin Bakımı için Mustela

Bebeklerinizin hassas cildi gibi çevreye karşı da duyarlı olan Mustela 70 seneye dayanan deneyimiyle en doğal içerikleri sunmaya devam ediyor. Mümkün olan en doğal bileşenlerle hem anne adayları hem bebekler için özel formüller üreten Mustela şampuan gibi ürünlerle ön plana çıkarken, Fransa menşeli markanın gezegeni koruma çalışmaları da ürünleri kadar dikkat çekiyor. Kuru ciltlere yoğun nem sağlarken yeni doğanlarda da kullanılabilir olan güvenilir içeriğiyle Mustela Stelatopia dahil tüm ürünleri Ceybebe farkıyla yakından keşfedebilirsiniz.

Mustela Ürünleri Neler Sunuyor?

Doğallığın öncelikli ilke olduğu Mustela bebek yağı veya güneş kremi gibi özel ürünlerin içerisinde %95 oranında tamamen doğal bileşenlere yer veriliyor olması, doğum itibariyle tüm bebeklerde bu kalitenin tercih edilebilmesini mümkün kılıyor. Kırmızı listede yer alan maddelerin hiçbirini barındırmayan bu ürünler her cildin tolerans gösterebileceği özel formüllerle hazırlanıyor. Öyle ki tüm dünya genelinde 2000 kadar doğumhanede kullanılmakta olan ve klinik uygunluğu pek çok testle sertifikalandırılmış olan Mustela set ürünleri içerisinde normal, kuru, hassas ve çok kuru ciltler için farklı serilere yer veriliyor.

Anne baba olmak pek çok telaşı ve endişeyi beraberinde getiren özel bir deneyimdir ve ailelerin bebekleri için istediği güvenilir ürünleri ortaya çıkarmak Mustela Türkiye üreticilerinin temel amaçları arasındadır. Haliyle çok yönlü düşünülerek üretilen kremlerde bebeklerin veya hassas cilt yapısına sahip herkesin sağlığı hedeflenmekte, bu doğallık sayesinde çevrecilik kurallarına ve toplumsal insan sağlığına da katkı sağlanmaktadır.

Prestijli bir dermokozmetik ve eczacılık laboratuvarı olan Expanscience’tan hem anne adaylarına hem de bebeklerine uygunluğa ilişkin onay almış olan markanın her açıdan kabul gören bir uzmanlıkla ürünlerini geliştirdiğini görmek mümkündür.

Mustele Krem Alternatifleri Neler?

Sorunlara yönelik olarak kullanılabileceği gibi gündelik bakım rutini içerisinde sağlıklı bir cildin ihtiyacı olan bileşenleri ve nemi sağlamak için de kullanılabilir olan kremler içerisinde herkesin cilt tipine uygun bir alternatif bulunabilmektedir. Mustela güneş kremi gibi günlük rutinde yer alan ürünlerde standart olarak her cilt tipinin yüksek tolerasyonla kabul edeceği bileşenler kullanılmakta, pişik kremi gibi soruna yönelik koruyucu ve tedavi edici ürünlerdeyse bebek cildine göre düzenlemelere yer verilmektedir.

Mustela çatlak kremi gibi onarımı zor olan cilt problemlerinde de anne adaylarının yanında olmakta, hamilelik döneminde hormonlar ve kilo değişimleriyle ilgili olan çatlaklar için bu ürüne sıkça başvurulmaktadır. Nemlendirici balsam gibi ciltte nemi hapsederek esneklik ve yumuşaklık sağlayan ürünlerle desteklenen bu bakım içeriği son derece etkili ve gözle görülebilir sonuçlar vaat etmektedir.

Mustela Krem Fiyat Aralıkları Nedir?

Tercih edecek olduğunuz krem gramajına ve türüne bağlı olarak farklı fiyatlar görmeniz mümkün olmakta, her biri doğallığa ve güvenilir bakım formüllerine rahat erişim sağlanabilmesi adına Ceybebe tarafından en uygun fiyat aralıklarıyla sitede yerini almaktadır. Sık sık yenilen ürün kataloğunda markanın tüm popüler ürünlerine yer verilirken aynı zamanda alışverişi keyifli ve kolay kılan büyük indirim avantajları uygulanmakta, böylece anne ve bebeklerinin cildini korurken Ceybebe’ye güvenmesi, markanın en başarılı kremlerini temin edebilmeleri için yeterli olmaktadır. İster tek ister set olarak alabileceğiniz indirimli ve orijinal içerikli ürünler için web sitemizi inceleyebilir ve tüm doğal formüllü kremler içerisinde kendi cildinize en uygun olanı kolayca alabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.