sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş Öncesi
 • Kargo ücreti ne kadar?

  Kargo ücreti seçeceğiniz kargo şirketine veya toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kabul edeceğiniz kargo şirketi ücretlerini dikkate almanız gerekmektedir.
  Yurtiçi Kargo ile 0 ₺ - 50 ₺ Arası Siparişler 6,99 ₺.
  Yurtiçi Kargo ile 50 ₺ - 150 ₺ Arası Siparişler 5,95 ₺ .
  150 ₺ ve üzeri Siparişlerde Kargo Tarafımızdan Karşılanmaktadır. 

 • Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

  Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Firma garantisi ile size teslim edilecektir. Ancak ürünü teslim alırken kontrol edilmez ise hasarlı veya kırık çıkması durumunda ceybebe olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

 • Siparişim ne zaman gönderilir?

  Ceybebe.com'da yer alan tüm ürünler (sitede aksi belirtilmiş olanlar hariç) stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. İlgili birimimize sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. İş günlerinde saat 16.00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi günleri saat 12.00, Pazar günleri ise kargo firmaları çalışmadığından sevkiyat yapılmamaktadır. Cumartesi saat 12.00'dan sonra ve Pazar günleri verilen siparişler sonraki iş günü olan Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

 • Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilir?

  Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İzmir için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Bilgilerim' sayfasındaki 'Sipariş Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.

 • Siparişimi nasıl takip edebilirim?

  Siparişinizin durumunu "Bilgilerim" başlığı altında yer alan "Sipariş takibi" sayfasında görebilirsiniz. "Siparişiniz hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir. "Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder.

 • Fatura ve teslimat adresini farklı verebilir miyim?

  Ceybebe.com'dan verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura ile teslim edilmektedir. Şuan için teslimat adresi ile fatura adresi farklı olarak gönderim yapamamaktayız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.