sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Kargo ücreti seçeceğiniz kargo şirketine veya toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kabul edeceğiniz kargo şirketi ücretlerini dikkate almanız gerekmektedir.

Yurtiçi KArgo ile 150 TL'ye kadar olan siparişlerinizin kargo bedeli 6.95 TL’dir.

150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Firma garantisi ile size teslim edilecektir. Ancak ürünü teslim alırken kontrol edilmez ise hasarlı veya kırık çıkması durumunda ceybebe olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Ceybebe.com'da yer alan tüm ürünler (sitede aksi belirtilmiş olanlar hariç) stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. İlgili birimimize sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. İş günlerinde saat 15.00'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi günleri saat 12.00, Pazar günleri ise kargo firmaları çalışmadığından sevkiyat yapılmamaktadır. Cumartesi saat 12.00'dan sonra ve Pazar günleri verilen siparişler sonraki iş günü olan Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İzmir için ortalama 1 iş günü, diğer bölgeler için ise ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Bilgilerim' sayfasındaki 'Sipariş Takibi' bölümünde yapabilirsiniz.

Siparişinizin durumunu "Bilgilerim" başlığı altında yer alan "Sipariş takibi" sayfasında görebilirsiniz. "Siparişiniz hazırlanıyor" ifadesi siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlanma aşamasında olduğunu belirtir. "Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan seçmiş olduğunuz kargo firmasına verildiğini ifade eder.

Ceybebe.com'dan verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde e-fatura / e-arşiv fatura ile gönderilmektedir. Ayrıca faturanız mail adresinizede otamatik olarak iletilmektedir. 

Öncelikle kutu/kolide herhangi bir hasar olup olmadığına bakın. Eğer herhangi bir hasar var ise kesinlikle almayın. Çünkü biz hasarlı kolileri kargoya vermiyoruz. Daha sonra ürünü kargo yetkilisinin önünde açınız. Fatura ile koli içindeki  gelen ürünleri karşılaştırınız herhangi bir eksiklik veya yanlış bir ürün var ise mutlaka kargo yetkilisinin önünde tutanak tutunuz. Son olarak ürünlerin sağlamlığını kontrol ediniz. Herhangi bir hasar veya olmaması gereken bir şey var ise hemen tutanak tutturunuz. Kargo firmaları daha sonrada tutanak tutmadığı için bu işlemlerin teslimat anında yapılması gerekmektedir. Teslim alınmış hasarlı bir ürünlerde değişim yapamıyor, iade alamıyoruz. 

Ürünü teslim sırasında kontrol etmelisiniz. Eksik veya hasarlı ise teslim almamalısınız. 

Online mağazamızdan K.K.T.C.'ye gönderim yapılmamaktadır.

Ceybebe.com üzerinden verilen siparişlerin teslimatı şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Güncel bilgi için 0232 442 04 04 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.