%30 indirimli

Uni Baby 6+1 Fırsat Paketi Yenidoğan Islak Pamuk

Ürün Kodu : UNI-07
69,90 TL
99,90 TL
%30
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Uni Baby 6+1 Fırsat Paketi Yenidoğan Islak Mendil (Islak Pamuk)

  Uni Baby 6+1 Fırsat Paketi Yenidoğan Islak Mendil tamamen doğal bileşenlerle, bebeğinizin günlük cilt temizliğini yapmanızı sağlayacak, sadece saf su ve pamuktan üretilmiş bir üründür. Bilindiği üzere uzmanların da bebek bakımı ile ilgili tavsiyesi, bebeğinizin cildini temizlerken ağır kimyasallar içeren ürünler yerine hijyenik pamuk ve doğal su kullanılması yönündedir. Uni Baby Yenidoğan 6+1Islak Mendil, uzman tavsiyeleri ve yenidoğan bebeklerin hassas ciltlerinin ihtiyaç duyduğu özel bakım göz önüne alınarak özenle geliştirilmiştir. İçeriği sadece doğal pamuk ve su olan Uni Baby 6+1 Yenidoğan Islak Mendil, bebek doğduğu andan itibaren kullanıma uygundur.

  Neden Islak Mendil ( Islak Pamuk Özellikleri )?

  Bebek anne karnındayken cildi doğal bir şekilde korunur. Ancak bebeğin doğumu ile anne karnındaki doğal hijyenik koşullar yerini dış etkenlerle dolu bir ortama bırakır. İlk 6 ay geçirgenliği çok yüksek olan bebek cildinin doğal olmayan ürünlerle teması oldukça sakıncalıdır. Uni Baby 6+1 Yenidoğan Islak Pamuk henüz gelişimini tamamlamamış bebek cildinin ihtiyaç duyduğu günlük bakımı katkısız, doğal içeriği ile zarar vermeden yapabilmeniz için geliştirilmiş pratik ve kurtarıcı bir üründür. İçeriği doğal su ve pamuktan ibarettir.

  Uni Baby 6+1 Yenidoğan Islak Mendil ile Bebeğinizin Cildi Güvende

  Dermatolojik testlerden geçmiş güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Hipoalerjenik olup içeriğinde alkol, paraben ve parfüm de dahil kimyasal hiçbir madde içermeyen Uni Baby 6+1 Fırsat Paketi Yenidoğan Islak Mendil, bebeğinizin doğumundan itibaren kullanıma uygundur. PH dengesi bebeğinizin hassas cildiyle uyumludur. Kullanımı sırasında uygulanan bölgede kalıntı, lif bırakmaz.

  Anne karnında bebeğin cildinde oluşan ve onu dış etkenlere karşı koruyan verniks kazeoza adı verilen üst tabakaya zarar vermez. Mineral ve protein bakımından zengin olan verniks kazeoza, bebeğin ilk dönemlerinde onu koruyan, su geçirmeyen bu yapı bebeğinizin sağlığı açısından hayati önem taşır. Bu yüzden özellikle doğumdan sonraki ilk günler için oldukça uygun ve güvenilir bir üründür.

  Marka Bilgisi
  :
  UniBaby
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.